Majowe dni w Wierzenicy ::2017


PROGRAM

 

 

 

 

 

 

Czuwanie na modlitwie

Od poniedziałku 1 maja godz. 7:00 do odpustu 3-majowego o 11:00 kościół będzie otwarty non stop w dzień i w nocy. Można przyjść o dowolnej porze i włączyć się w adorację i modlitwę. Dyżury pełnią zapisane osoby.

Modlimy się w intencji Ojczyzny, Kościoła, parafii i we własnych sprawach odmawiając jedną tajemnicę różańca, koronkę do Bożego Miłosierdzia, parafialne nabożeństwo z Maryją Matką Wierzenicy i litanię do NMP. Można powiadamiać znajomych i zapraszać swoich gości.

1 maja o 10.00 gościć będziemy pielgrzymkę z Kicina, która przyjdzie na nasze czuwanie i się w nie włączy. Po zakończeniu około 11.00 ma być wspólna z nimi agapa.

 

Odpust 3 Maja

Wierzenica o 11:00. Potem agapa przed kościołem.

Na mszy ogłosimy nazwisko 11 laureata wyróżnienia „Przyjaciel Wierzenicy” przyznawanego przez redakcję „Wierzeniczeń” i zarząd naszego Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie im. Augusta Cieszkowskiego.