Majowe dni w Wierzenicy ::2018


PROGRAM

 

 

 

 

 

 

Czuwanie na modlitwie

Od poniedziałku 1 maja godz. 7:00 do odpustu 3-majowego o 11:00 kościół będzie otwarty non stop w dzień i w nocy. Można przyjść o dowolnej porze i włączyć się w adorację i modlitwę. Dyżury pełnią zapisane osoby.

Przerwy: 2 maja od 17.00 do 18.00 jest przerwa ze względu na Mszę św. i 3 maja od 7.00 do 8.30 ze względu na Mszę poranną.

Modlimy się w intencji Ojczyzny, Kościoła, parafii i we własnych sprawach odmawiając jedną tajemnicę różańca, koronkę do Bożego Miłosierdzia, parafialne nabożeństwo z Maryją Matką Wierzenicy i litanię do NMP. Można powiadamiać znajomych i zapraszać swoich gości.

1 maja o 10.00 gościć będziemy pielgrzymkę z Kicina, która przyjdzie na nasze czuwanie i się w nie włączy. Po zakończeniu około 11.00 wspólna z nimi agapa.

 

Odpust 3 Maja

Zakończenie czuwania 3 maja o 10.30.
Msza św. odpustowa o 11.00.
Na mszy ogłosimy nazwisko 12 laureata wyróżnienia „Przyjaciel Wierzenicy” .
Potem otwarcie i poświęcenie wzgórza oraz agapa.