Niedziela, 2 września 2018 r.

Przed kościołem rozprowadzamy dzisiaj specjalny numer „Wierzeniczeń” dokumentujący wyprawę rowerową mieszkanki Wierzenicy Marzeny Szymańskiej do Stanów Zjednoczonych i jej udział w wyścigu od zachodniego do wschodniego wybrzeża Ameryki. Obok codziennych relacji znaleźć można wywiad, który z Marzeną przeprowadziła nasza redakcyjna koleżanka.
Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w intencji uczniów i nauczycieli odprawiona będzie w Karłowicach w poniedziałek o 8.00. Przedtem okazja do spowiedzi św.
W piątek od 8.00 odwiedzać będę chorych w Karłowicach, Ludwikowie i Mielnie.
Od 17.00 okazja do spowiedzi św.
Za tydzień od 15.00 witać będziemy w Mielnie na Maruszce pielgrzymów wracających z odpustu w Dąbrówce Kościelnej. Mieszkańcom Mielna i Klin dziękuję za zaangażowanie i przygotowanie tego spotkania.
W ramach Nocy Drewnianych Kościołów w naszym kościele odbędzie się w piątek 14 września o 20.30 koncert Eleni. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej. Wstęp na koncert będzie bezpłatny.
Chcą się żenić i za mąż wychodzić: Hubert Nolberczak i Agnieszka Kamińska, oboje z Wierzonki, Eryk Budnik z Dębogóry i Dorota Krukar z Poznania. Kto wiedziałby o przeszkodach, proszę informować.

Msze św. w parafii w Wierzenicy od 3 do 9 września 2018 r.

Poniedziałek 8.00 za parafian, a szczególnie za uczniów rozpoczynających nowy rok szkolny
17 30 +Kazimierz Hajec
Wtorek 17 30 +Bogdan Urban
Środa 17 30 +Henryk i Anna Jabłońscy
18 30 +Józef Widerowski
Czwartek 17 30 80 ur.i w rocznicę chrztu Iwony Walent, Jan w 50 r. śm. i Wanda Walent
Piątek 17 30 +Władysława Springer i Edward Majchrzak
18 30 +Ewa Ratajczak
Sobota 16 00 zjazd rodzinny
17 30 +Dariusz Pleszewski
19 00 +Joanna i Zenon Koperscy i zm. z rodz. (Karłowice)
Niedziela 7 30 o Bożę błogosławieństwo dla rodziny, dziękczynna
9 15 Weronika i Piotr 9 r. ślubu (Karłowice).
11.00 +Jan, Maria,Antoni Stachowiak, Hanna i Mirosław Kulik
13.00 Magdalena i Mariusz Szymkowiak w 1 r. ślubu