Niedziela, 14 lipca 2019 r.

Dzisiaj przed kościołem rozprowadzamy najnowsze „Wierzeniczenia”. W zakrystii można nabywać w cenie 13 zł książkę „Historycznym śladem Puszczy Zielonki i okolic” napisanej i wydanej przez młodego mieszkańca Mielna Błażeja Sienkowskiego.

Za tydzień w niedzielę rozpoczyna się wakacyjny wyjazd dorosłych do Smaszewa organizowany przez nasz zespół Caritas. Autobus zacznie zbierać uczestników wyjazdu od
12 00 w Karłowicach. Drugi przystanek w Wierzonce, trzeci w Wierzonce. Przypominam o zabraniu ze sobą sztućców, małego talerzyka i kubka.

Zapowiedzi przedślubne: Cezary Zieleniewski z Kobylnicy i Michalina Filipiak z Wierzonki, Sebastian Paczyński z Karłowic i Patrycja Popielska ze Swarzędza, Mateusz Mirkiewicz z Mieszkowic i Milena Staszewska z Wierzonki. Mikołaj Kelma z Mielna i Daria Szygenda ze Strzałkowa, Agnieszka Nolberczak z Wierzonki i Paweł Kamper też z Wierzonki, Wierzonki. Kto wiedziałby o przeszkodach proszę informować.

Msze św. w parafii w Wierzenicy od 15 do 21 lipca 2019 roku

Poniedziałek nie ma
Wtorek nie ma
Środa nie ma
Czwartek nie ma
Piątek nie ma

Sobota sam chrzest Alicja Jasimczak
15 00 ślub: Marian Wesołowski i Marta Kowalska
16 00 40 lecie Anna i Krzysztof Lis
17 30 +Ewa Ratajczak
19 00 +Hieronim Koperski
Józef i Stanisława Paproccy (Karłowice)
Niedziela 07 30 +Felicja Rink i Helena Wasielak
09 15 +Marta i Ludomir Kamińscy, Maria i Leon Małyszka i zm.
z tych rodzin (Karłowice)
11 00 70 ur. Barbary Zalewskiej