Niedziela, 19 listopada 2017 r.

Przed kościołem rozprowadzamy kalendarz kieszonkowy św. Wojciecha

i ścienny naszego  poznańskiego Archiwum Diecezjalnego. Dzisiaj też z racji tygodnia modlitw

w intencji prześladowanych chrześcijan przed kościołem będzie zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Iraku i Syrii i Nigerii i w innych jeszcze miejscach dotkniętych niepokojami religijnymi.

Zakończyły się tegoroczne prace na parterze probostwa. Wymienione zostały wszystkie drzwi wewnętrzne razem 9 sztuk, odmalowany i urządzony został jeden z pokoi. Całość prac licząc materiały i robociznę wyniosła 32 000 zł. Zamówione zostało też od razu nowe wyposażenie do zakrystii w Karłowicach. Mam nadzieję, że na początku grudnia prace wszystko będzie gotowe. Koszt tej inwestycji nie przekroczy 20000 zł.

Msze św. w parafii w Wierzenicy od 20 do 26 listopada 2017 r.

Poniedziałek     17.30        O Bożą opiekę nad Pawłem, Ewą,Kajetanem i Rafałem

Wtorek             17.30        +Helena Wasielak

Środa                17.30       o pokrzepienie po stracie bliskiej osoby

Czwartek          17.30       +Tadeusz Mikołajczak

Piątek               17.30       +Stanisława Niewiedziała

Sobota              17.30       +Helena Wasielak

19.00        +Gabriela i Waldemar Zawada (Karłowice)

Niedziela            7.30       +Sabina, Marianna, Ignacy, Zbyszko Strojny, Anna i Józef Wawrzyniak

9.15        Stanisław Grzybek z ok. 1 ur. za dzieci i rodziców  (Karłowice)

11.00       +Maria Ziółek z ok.  1 r. śm. i w dniu ur.