Niedziela, 10 listopada 2019 r.

Przed kościołem rozprowadzamy jeszcze numer specjalny „Wierzeniczeń” poświęcony przeżyciom wojennym mieszkańców Wierzenickiej Ziemi. Cena tego wydania 7 zł. Także kalendarzyk kieszonkowy w cenie 6 zł Wydawnictwa św. Wojciecha z godzinami Mszy św. w rozmaitych kościołach Poznania i okolicy.

W poniedziałek po Mszy św. o 11 00 w Święto Niepodległości razem z całą Polską zaśpiewamy w kościele Hymn Polski.

Za tydzień w niedzielę o 16 00 odbędzie się kolejne spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św.

Msze św. w parafii w Wierzenicy od 11 do 17 listopada 2019 roku

Poniedziałek     11 00      +Krystyna i Alfons, Krzysztof Brzezińscy

17 00      Marek Gałdyński

Wtorek             17 30       +Roman Piotrowski

Środa                17 30       +Michalina i Ignacy Zglińska

Czwartek         17 30        Bronisław Wdowiak                                             (Karłowice)

Piątek               17 30        70 ur. Barbary

Sobota              16 00        80 ur. Barbary Mikołajewskich

17 30       +Barbara, Zygmunt Wolniewińscy i Małgorzata Michalak

19 00       +Jan Kominkiewicz                                              (Karłowice)

Niedziela         07 30         +Paweł Smyczyński

09 15         +Bronisław Wdowiak                                               (Karłowice)

11 00         +Anna Musiałkiewicz

16 00         przygotowanie do I Komunii św.