Niedziela, 7 lipca 2019 r.

Dzisiaj przed kościołem rozprowadzamy najnowsze „Wierzeniczenia”. W zakrystii można nabywać w cenie 13 zł książkę „Historycznym śladem Puszczy Zielonki i okolic” napisanej i wydanej przez młodego mieszkańca Mielna Błażeja Sienkowskiego.

W środę rozpoczyna się wakacyjny wyjazd dzieci do Smaszewa organizowany przez nasz zespół Caritas. Autobus zacznie Zbierać uczestników wyjazdu od 9 00 w Karłowicach.
Przypominam o zabraniu ze sobą sztućców, małego talerzyka i kubka.

Zapowiedzi przedślubne: Cezary Zieleniewski z Kobylnicy i Michalina Filipiak z Wierzonki, Sebastian Paczyński z Karłowic i Patrycja Popielska ze Swarzędza, Mateusz Mirkiewicz z Mieszkowic i Milena Staszewska z Wierzonki. Kto wiedziałby o przeszkodach proszę informować.

Msze św. w parafii w Wierzenicy od 8 do 14 lipca 2019 roku
Poniedziałek 17 30 +Czesława Kowalska z ok. ur. i 4 r. śm. Ewa i Julian Kowalscy
i zm. z rodz.
Wtorek 17 30 +Marianna Strojna

Środa nie ma
Czwartek nie ma
Piątek nie ma

Sobota 16 00 ślub Marta Klaczyńska i Wojciech Piątek
17 30 +Ewa Ratajczak
19 00 +Leszek,Tadeusz Kubiszewski, Franciszka i Wacław Sadłowscy,
Józef i Stanisława Paproccy (Karłowice)
Niedziela 07 30 zm. z rodziny Urbanów i Stępniewskich i Witczaków i Mocnych
i Białas
09 15 +Ewa, Mikołaj, Apolonia, Franciszek, Jan Gzula (Karłowice)
11 00 +Ewa Przbylska 1 r. śm.