Niedziela, 9 września 2018 r.

Dzisiaj od 15.00 witać będziemy w Mielnie na Maruszce pielgrzymów wracających z odpustu w Dąbrówce Kościelnej. Mieszkańcom Mielna i Klin dziękuję za zaangażowanie i przygotowanie tego spotkania. Wszystkich, którzy mają czas zapraszam do odwiedzenia tego miejsca.

W piątek przypada święto Podwyższenia Krzyża. Ludzi pobożnych mających czas zapraszam w tym dniu na Mszę św. W tym samym dniu w ramach Nocy Drewnianych Kościołów w naszym kościele odbędzie się wieczorem o 20.30 koncert Eleni. Wstęp na koncert będzie bezpłatny.

Za dwa tygodnie przed kościołem będzie zbiórka do puszek na KUL i WT UAM. Powinna ona być, tak jak w całej Polsce za tydzień ale mnie nie będzie w przyszłą niedzielę w parafii i dlatego przekładam ją o tydzień. Będę prowadzić rekolekcje parafialne w Środzie Wlkp.

Chcą się żenić i za mąż wychodzić: Hubert Nolberczak i Agnieszka Kamińska, oboje
z Wierzonki, Eryk Budnik z Dębogóry i Dorota Krukar z Poznania. Aleksander Ożarowski z Mielna i Julia Bobek z Poznania. Kto wiedziałby o przeszkodach, proszę informować.

Msze św. w parafii w Wierzenicy od 10 do 16 września 2018 r.

Poniedziałek 17 30 +Ryszard Widerowski
Wtorek 17 30 +Zbigniew Leszczewicz
Środa 17 30 Za parafian
Czwartek 14 00 ślubna: Mateusz Giel i Anna Sosnowska
17 30 Za parafian
Piątek 16 00 ślubna: Klaudia Szymańska i Piotr Olszak
17 30 +Ryszard Widerowski

Sobota 15 00 ślubna:Sonia Tadej i Krzysztof Ciecierski
16 00 ślubna Agnieszka Markiewicz i Robert Wagner
17 30 +Bogdan Urban
19 00 + Maria, Józef i Ryszard Olejniczak, Marta Żok (Karłowice)

Niedziela 7 30 +Marta i Ludomir Kamińscy,Maria,Leon,Michał, Kazimierz, Marian
Małyszka, Kazimiera Kaczorowska, Jan Mazurek
9 15 +Iwona Janus (Karłowice).
11.00 Marita i Bartosz Kamińscy 1 r. ślubu
15 00 ślubna: Karol Wójcik i Barbara Pudelska