Niedziela 1 października 2023 roku

Dzisiaj w naszym kościele w ramach programu Muzyczna Jesień w Puszczy Zielonka odbędzie się koncert w wykonaniu Tomasza Budzyńskiego. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam. Występ będziemy transmitować poprzez internet.

Przy okazji przypominam, że wróciliśmy do transmisji z kościoła Mszy św. o 11 30.

W tym tygodniu różaniec w kościele odmawiamy po Mszy św. parafialnej od wtorku do piątku. Proszę by w sobotę różaniec odmawiali od 17 00 przedstawiciele wspólnot różańcowych.

W pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca odwiedzam chorych według ustalonego porządku. W piątek okazja do spowiedzi św. od 17 00.

W sobotę mają swoje spotkanie kandydaci do bierzmowania. Uwaga, zmiana godziny: 19 00. Proszę zabrać ze sobą swój różaniec.

Za tydzień w niedziele zapraszam na Marsz różańcowy do Kicina. Tamtejsza wspólnota parafialna przygotowuje dla naszych uczestników marszu poczęstunek kawowy. Proszę o zarezerwowanie sobie trochę dodatkowego czasu. Wspólnie drogą różańcową idziemy w jedną stronę. W drugą dla wszystkich chętnych zorganizujemy przejazd do Wierzenicy na parking.

Udało nam się pozyskać z rządowego programu Polski Ład 400 tys. zł na przyszłoroczne prace konserwatorskie w kościele. Dziękuję panu Burmistrzowi Swarzędza za to że wpisał naszą świątynię do tego programu. Dziękuję także posłom, którzy zabiegali o poparcie naszego wniosku: pani Jadwidze Emilewicz i panu Bartłomiejowi Wróblewskiemu.

Msze św. w Parafii w Wierzenicy od 2 do 8 października 2023 roku

Poniedziałek nie ma

Wtorek 17 30 +Jadwiga Lesiczka

Środa 17 30 +Stefan Herman

Czwartek 17 30 +Teresa i Mariusz Przybyła

Piątek 17 30 +Teresa Imielińska

Sobota 16 00 ślub: Edyta Disterheft i Sebastian Szamałek

17 30 +Zdzisław Kochański

Niedziela 08 30 +Jan Małyszka i zm. rodz. i teściów i wsz. zm. z rodz.

10 00 60 lecie Wanda i Andrzej Staciwa

11 30 +Józef Majchrzak 8 r. śm. i zm. z rodz.

14 00 +Aleksandra Matelska