Ogłoszenia PARAFII

W tygodniu przez cały od dzień od 9.00  do Mszy św. o 17.30 kościół parafialny w Wierzenicy jest otwarty dla osobistej modlitwy wiernych.

Msze św. w kościele z uwzględnieniem wszystkich ograniczeń władz cywilnych o zgromadzeniach odbywają się w wyznaczonych godzinach.

Okazja do spowiedzi po Mszy św. w bezpiecznych warunkach w kościele i także i innym terminie po umówienie przez telefon 510 71 71 76 lub pocztą xpk@vp.pl.

W miesiącu kwietniu chorzy których odwiedzam co miesiąc, sami  powinni zgłosić chęć takich odwiedzin. Kto może niech przekaże wiadomość zainteresowanym. Odwiedziny planowane są na piątek 3 kwietnia od 8.00 w Karłowicach, Dębogórze i Mielnie  oraz w sobotę 4 kwietnia od 8.00 w Wierzonce i Wierzenicy.  Na takie odwiedziny mogą się zgłaszać także inne osoby starsze i chore, które chciałyby bym je odwiedził, chociaż do nich z takimi odwiedzinami co miesiąc nie przychodzę.

Ze względu na koszty, w chwili obecnej nie możemy sobie pozwolić na wywiezienie z cmentarza kontenera ze śmieciami. Gorąco proszę o ograniczenie ilości wnoszonych kwiatów i zniczy na cmentarz, a także ZABIERANIE KTO TYLKO MOŻE ODPADÓW DO DOMOWYCH POJEMNIKÓW. Nie chciałbym dopuścić do zrobienia w czasie świąt śmietniska przy kontenerze.

x Przemysław Kompf