APEL O POMOC

nikolaMała Nikola Kubiak pochodzi ze Swarzędza i ma dopiero 5 lat a już dużą część swojego życia spędziła w szpitalu, na oddziale onkologii w Poznaniu.Obecnie leczona w Centrum Zdrowia Dziecka we Warszawie,gdzie otrzymuje bardzo agresywną chemię.
Ponad 2 lata walczy o życie z nowotworem złośliwym – Neuroblastoma IV stopnia z przerzutami do szpiku i kości.
Dziewczynka jest po wielu cyklach chemoterapii i radioterapii,autoprzeszczepie szpiku kostnego.
Nowotwór został pokonany.
Po 8 miesiącach spokoju i radości z odzyskanego zdrowia,gdy wydawało się,że wszystko zaczęło się układać nastąpiła wznowa choroby.
Nowotwór ponownie zaatakował szpik i kości!
Rodzice są cały czas przy córce,starają się ze wszystkich sił zapewnić jej wszystko co potrzebuje.
Niestety choroba Nikolki oprócz bólu fizycznego i psychicznego stawia przed rodzicami także bariery finansowe z którymi sami nie są w stanie radzić…

Bardzo prosimy o pomoc ludzi o dobrych i czułych sercach.

Liczy się każdy grosz! Nie wstydźcie się przekazywać małych kwot. Każde 5 czy 10 zł jest cenne, bo razem możemy uzbierać znacznie więcej!

Pomóżcie Nicolce! Każda złotówka wpłacona na konto to jeden mały krok do przodu w walce o życie i zdrowie małej dziewczynki!

Wpłaty prosimy kierować na konto.

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

DANE DO WPŁATY