Koncert Rodziny Kaczmarków w Swarzędzu


64871bb09e

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 stycznia 2019 r. o godzinie 20:00 w kościele pw. Chrystusa Jedynego Zbawiciela na os. Mielżyńskiego 1a w Swarzędzu odbędzie się świąteczny koncert śpiewającej rodziny Kaczmarków.

Śpiewająca rodzina Kaczmarków to rodzinny zespół śpiewaków operowych, w skład którego oprócz rodziców: Iwony Kaczmarek – sopran liryczny i Piotra Kaczmarka – tenor dramatyczny, wchodzą genialnie uzdolnieni bracia Adam – tenor (15 lat) i Wojciech – baryton (19 lat).

Rodzina Kaczmarków śpiewa razem od 5 lat. W swoim niezwykle bogatym repertuarze ma wiele znanych i lubianych arii i duetów z opery i operetki, piosenki z musicali, a także światowe i polskie standardy muzyki estradowej, przeboje muzyki filmowej oraz okazjonalnie – pieśni patriotyczne i religijne (również kolędy).

Serdecznie zapraszamy na koncert! A po koncercie – na słodki, świąteczny poczęstunek.