Majowe dni – program, lista czuwających, duchowa adopcja

Czuwanie na modlitwie

Od wtorku 30 kwietnia godz. 19:00 do odpustu 3-majowego o 11:00 kościół będzie otwarty non stop w dzień i w nocy. Można przyjść o dowolnej porze i włączyć się w adorację i modlitwę. Dyżury pełnią zapisane osoby.

Modlimy się w intencji Ojczyzny, Kościoła, parafii i we własnych sprawach odmawiając jedną tajemnicę różańca, koronkę do Bożego Miłosierdzia, parafialne nabożeństwo z Maryją Matką Wierzenicy i litanię do NMP. Można powiadamiać znajomych i zapraszać swoich gości.
3 maj 2013 lista czuwających

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

Przez cały czas trwania czuwania można podjąć się duchowej adopcji. Księga i materiały są wyłożone w kościele.
Więcej można dowiedzieć się na podanych poniżej stronach
Co warto wiedzieć?
Duchowa Adopcja na Facebook`u

Jubileusz w Karłowicach

1 maja o 11.00 w Karłowicach obchodzić będziemy jubileusz 25 lecia od rozpoczęcia budowy tamtejszej kaplicy. Na uroczystość tą zaproszony jest były proboszcz naszej parafii ks. Jan Pieczonka, który przygotował i rozpoczął tą budowę. Z racji dnia wolnego wszystkich parafian, nie tylko w Karłowicach, zapraszamy do świętowania tego jubileuszu. Przed rozpoczęciem uroczystości będzie poświęcenie nowego krzyża przed kaplicą.

Odpust 3 Maja

Wierzenica o 11:00. Potem agapa przed kościołem.

Na mszy ogłosimy nazwisko 7 laureata wyróżnienia „Przyjaciel Wierzenicy” przyznawanego przez redakcję „Wierzeniczeń” i zarząd naszego Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie im. Augusta Cieszkowskiego.

Kiedy myślę Kościół i Ojczyzna – refleksja ks. Przemysława Kompfa na 3 Maja nagrana w Radio Emaus