Majówka w Wierzenicy ::2023


Od poniedziałku 1 maja godz. 07:00 rozpoczynamy kolejne XXI Wierzenickie Czuwanie z Maryją Matką Wierzenicy. Potrwa w dzień i w nocy. Zakończenie wspólne czuwania w środę 3 maja Mszą św. o 11:30. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego kościoła i adoracji.

W tym roku w sposób szczególny modlimy się za nasze chore dzieci. Proszę by każdy przed Bogiem westchnął 4 imiona naszych chorych dzieci o pomyślność w ich leczeniu: za Helenkę, Nicolę, Michała i drugiego Michała, także za dotknięte chorobą rodziny.


W środę w Uroczystość Maryi Królowej Polski i Matki Wierzenicy o 11:30 poznamy imię i nazwisko 17 Przyjaciela Wierzenicy AD 2023. Po Mszy św. zapraszam wszystkich na spotkanie pod wiatą. Gościem odpustu będzie ks. Tomasz Sobolewski były proboszcz parafii św. Alberta w Koziegłowach.