Majówka w Wierzenicy

Od 7:00 w sobotę 1 maja rozpoczynamy w kościele czuwanie z Maryją Matką Wierzenicy. Potrwa dzień i noc do 3 maja godz. 11.00. Modlimy się tak jak zawsze za Ojczyznę, Kościół, parafię naszą i we własnych intencjach. Także o ustanie epidemii i za wszystkich chorych.

Może przyjść każdy, nie tylko osoby z listy. Pamiętajmy tylko o limicie 12 osób, zakrywaniu ust i nosa /np. maseczka/ oraz zachowaniu bezpiecznej odległości.

3 Maja przeżywać będziemy uroczystość odpustową ku czci Maryi Królowej Polski i Matki Wierzenicy. W czasie Mszy św. pod wiatą o 11:30 ogłosimy oficjalnie imię i nazwisko kolejnego XV Przyjaciela Wierzenicy.

Po Mszy św. z racji ograniczeń związanych z epidemią nie będzie tradycyjnej agapy.