Wszystkich Świętych 2021

W uroczystość Wszystkich Świętych Msza św. na cmentarzu o 14:00

W kościele i na cmentarzu rozprowadzamy najnowsze wydanie „Wierzeniczeń”. Jest to numer specjalny poświęcony czekającemu nas nawiedzeniu obrazu Maryi Częstochowskiej.

Bardzo proszę by do kontenera nie wrzucać jakichkolwiek odpadów zielonych, składamy je pod płotem przy bocznej bramie albo jeśli jest podstawiona, bezpośrednio na przyczepę. Na cmentarzu jest ustawiona skarbona, gdzie będzie można wrzucać ofiary na wywóz śmieci. Taca ze Mszy św. na cmentarzu będzie przeznaczona na ten sam cel. Parafia rozprowadza też znicze przed wejściem na cmentarz.

Wymienianki można zostawiać w kościele albo wkładać do skarbony na cmentarzu. Modlitwa za zmarłych w łączności z Mszą św. wieczorną, począwszy od wtorku kiedy wspominamy wszystkich wiernych zmarłych.