Niedziela 28 kwietnia 2024 roku

Dziękuję wszystkim, którzy zapisali się na kolejne Czuwanie z Maryją Matką Wierzenicy, przypominam, że każdy czuwający odmawia kolejną część różańca świętego, koronkę do MB, litanię do NMP i nasze parafialne nabożeństwo z Maryją Matką Wierzenicy.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy brali udział w czwartkowym sprzątaniu terenu przy wiacie turystycznej.

W środę o 10 00 gościć będziemy w kościele w czasie czuwania pielgrzymów z Kicina. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy. Dziękuję osobom, które przygotowują później przyjęcie pielgrzymów pod wiatą.

W czwartek i w sobotę obchodzić będę chorych. O zmianie ze względu na święto chorzy w Karłowicach, Dębogórze i Mielnie zostali powiadomieni.

W piątek w uroczystość Królowej Polski i Matki Wierzenicy o 11 15 zakończenie czuwania. Msza św. połączona z ogłoszeniem imienia i nazwiska kolejnego Przyjaciela Wierzenicy. Po Mszy św. spotkanie dla wszystkich pod wiatą, na które bardzo serdecznie zapraszam.

W sobotę o 19 30 przy figurze w Wierzonce nabożeństwo majowe, w niedziele o tej samej porze na Maruszce w Mielnie.

Msze św. w parafii w Wierzenicy od 29 kwietnia do 5 maja 2024 roku

Poniedziałek nie ma

Wtorek 17 30 +Maria Kuchniczak

Środa 17 30 +Stefan Herman 1 r. (Karłowice)

18 30 o zdrowie i pomyślność w leczeniu (kaplica)

Czwartek 17 30 +Michał Wdowiak (Karłowice)

Piątek 08 30 +Kazimierz Stefaniak

10 00 +Michał Wdowiak (Karłowice)

11 30 za parafian i Przyjaciel Wierzenicy

Sobota 17 30 +Zofia i Stefan Tomiccy i zm. z rodz.

Niedziela 08 30 +Marek Giec 11 r.

10 00 +Przemysław i Józef i Hieronim Koperscy (Karłowice) 11 30 + Piotr, Weronika, Zygmunt, Henryk Czajka