Kolęda 2020/21


Zupełnie inaczej będzie wyglądała tegoroczna kolęda. Nie będzie obchodu całej parafii według miejscowości i poszczególnych ulic. Będzie ona tylko i wyłącznie na indywidualne zaproszenie i życzenie, podobnie jak odwiedziny chorych.

Będą musiały być przestrzegane wszystkie środki ostrożności: zachowana odległość i dezynfekcja rąk, nie witanie i żegnanie się i raczej bez poczęstunków, za to z rozbudowaną częścią modlitewną. Rodzina, która pragnie bym przyszedł do niej indywidualnie, zaprasza i umawia się na konkretny termin. Na pewno nie będę nikomu samemu proponował tych odwiedzin Nie będę mieć żalu, jeśli ktoś i raczej bardzo wielu tego nie zrobi. Doskonale rozumiem wyjątkowość tej sytuacji. Umawiać się będzie można na terminy od II Święta Bożego Narodzenia do niedzieli 17 stycznia. Później w razie potrzeby. W niedziele i święta mógłbym się umawiać od 16.00, w sobotę od 9 00, w dni pracy w ciągu tygodnia od 18 30 lub od  przed południem u niepracujących. Dotyczy to zarówno rodzin naszej parafii jak i wszystkich przyjaciół Wierzenicy.