Prośba o pomoc z sąsiedniej parafii


W nocy 31 stycznia w jednym z domów przy ulicy Poznańskiej w Kicinie wybuchł pożar, który szybko ogarnął także i drugi dom. Natychmiastowa akcja straży pożarnej i ewakuacja zamieszkujących w tych domach 4 rodzin zapobiegła na szczęście większej tragedii. Niestety, ogień był tak silny, że doszczętnie strawił jeden z tych budynków i prawdopodobnie nie nadaje się on już do zamieszkania. Częściowo udało się uratować drugi z budynków, ale straty spowodowane żywiołem oraz wodą z węży strażackich są tak wielkie, że trudno sobie wyobrazić, że cokolwiek można tam jeszcze uratować.

Prosimy o pomoc finansową na konto Stowarzyszenia „Len” o numerze: 51 9068 1013 0000 0000 0125 9101 – z dopiskiem: „Pomoc dla Pogorzelców”.

Wszelkie uwagi i sprawy związane z tą akcją pomocową proszę kierować do Pani Sołtys Kicina. Nr tel. kontaktowego – 61 812 14 22.

Z góry dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie,

Honorata Klimecka
czytaj:
W nocy spłonął dom prof. Karola Jonschera
Pożar domu jednorodzinnego